сенцов

У вівторок, 21 липня, у Північно-Кавказькому окружному військовому суді у Ростові-на-Дону розпочнеться засідання по суті у справі Олега Сенцова та Олександра Кольченка

Як розповів адвокат Сенцова Дмитро Дінзе, засідання буде відкритим, повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Укрінформ.

"Засідання у Північно-Кавказькому окружному військовому суді у Ростові-на-Дону почнеться о 9:00. Проходіть у відкритому режимі. У цьому наше клопотання задовольнили, а у проханні вести відеозапис – ні. Але аудіозапис вести можна", – сказав Дінзе.

Він зазначив, що у засіданні також візьмуть участь адвокати Володимир Самохін (захист Сенцова) і Світлана Сидоркіна (захист Кольченка).

За словами ще одного адвоката Сенцова Ольги Чавдар, на засіданні у вівторок оголосять обвинувальний висновок, після чого адвокати висловлять свій погляд на нього і розпочнеться допит свідків.

Процедурні питання уточнюватимуться на завтрашньому засіданні. Але поки що можна припустити, що проходитиме два засідання на тиждень, і в цілому процес триватиме недовго.

Нагадаємо, за версією російського слідства, Сенцов створив у Криму терористичне угрупування, що було структурним підрозділом забороненого у Росії "Правого сектору", з метою виходу півострова зі складу Росії.

Сенцов і Кольченко свою провину не визнають.