bbbb

У кількох сибірських містах РФ проходять акції, присвячені річниці загибелі російського опозиційного політика Бориса Нємцова.

У Кемерово учасники акції зібралися на площі Волкова, звідки планували пройти маршем, повідомляє Інтерфакс-Україна, передає Корупція.Інфо.

Перед початком заходу до присутніх на площі звернувся начальник управління організації охорони громадського порядку МВС Росії Валерій Плахотя, повідомивши, що акція не узгоджена.

Не зважаючи на це, частина присутніх вирішила пройти по вулиці маршем. В результаті шестеро осіб були затримані.

У Барнаулі мітинг пройшов біля пам'ятника жертвам політичних репресій на майдані Свободи. Учасники акції поклали квіти до фотографії Нємцова, яку принесли з собою і встановили біля пам'ятника.

"Вбивство Нємцова – це удар по нашому майбутньому та майбутньому наших дітей, по конституції, державі. Ми сподівалися, що до річниці смерті будуть знайдені замовники вбивства, але знайдені лише виконавці", – сказав організатор акції Геннадій Шейда.

Він зазначив, що Борис Нємцов боровся за свободу думати, діяти і жити, "за це він і був убитий".

Сьогодні, 27 лютого, річниця смерті російського опозиційного політика Бориса Нємцова. Він був убитий у ніч на 28 лютого в центрі Москви.