смертність могили

Зазначають, що за перший квартал 2015 року у Росії смертність збільшилась на 5,2 %. Відповідні дані розміщені у звіті Росстату.

Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо  

Експерти не бачать єдиної причини, яка б могла пояснити зростання сумної статистики. Вони намагаються пояснити це девальвацією рубля, збільшенням кількості стресів через погіршення економічної ситуації, а також через перебудову системи охорони здоров’я.За перших три місяці 2015 року у Росії померло 507 тисяч осіб, а це аж на 23,5 тисячі більше ніж у попередньому кварталі минулого року. Разом із цим зазначили, що дитяча смертність і кількість самогубств зменшились.

Також збільшились випадки смерті через захворювання органів дихання і ішемічної хвороби серця.

Дослідники розповіли, що жодної прив’язки до регіонів також немає, але смертність зросла у центральні Росії, Поволжі і північному заході РФ.

Такі зміни пов’язують із тим, що вік максимальної смертності росіян сягає  70-75 років і наразі із життя йдуть люди 40-х років двадцятого століття.

А от покоління 50-х років було значно чисельнішим, тому при загальному зростанні тривалості життя все одно буде наявним щорічний приріст числа померлих.‡агрузка...