вогонь

Підозрюваних затримано

Слідчими органами Слідчого комітету Російської Федерації по Архангельській області і Ненецькому автономному округу порушено кримінальну справу відносно трьох мешканок Плесецького району, підозрюваних в залежності від ролі і ступеня участі кожної в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 30, п. "Д, е, ж" ч.2 ст.105 КК РФ (замах на вбивство, скоєний групою осіб за попередньою змовою, з особливою жорсткістю, загальнонебезпечним способом).

За версією слідства, 2 грудня 2015 р. ввечері в селищі Пуксоозеро Плесецького району підозрювані, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, через неприязнь до місцевої жительки, вирішили спалити її разом з будинком. Підозрювані підперли вхідні двері в будинок зовні, позбавляючи мешканців можливості покинути приміщення, поклали під вхідні двері ганчірки, папір і підпалили їх за допомогою запальнички. Після того як дерев'яні двері будинку і ганок стали горіти, зникли з місця злочину. Злочинний умисел не був доведений до кінця через незалежні від них обставини, оскільки випадковий перехожий виявив горіння дерев'яних конструкцій і загасив загоряння.

Підозрювані затримані. У ході допиту жінки пояснили свої дії алкогольним сп'янінням і неприязню до потерпілої, яка "принаджує" чоловіків. Спочатку вони хотіли побити потерпілу, але та не вийшла до них, після чого вони вирішили підпалити будинок.

Слідство клопотатиме перед судом про обрання відносно затриманих запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.

Наразі проводяться слідчі заходи, спрямовані на встановлення всіх обставин скоєного злочину.

Справа прийнята до провадження слідчим відділом по ЗАТО м. Мирне Слідчого управління Слідчого комітету РФ по Архангельській області і Ненецькому автономному округу. Ведеться слідство.