ярош

Йдеться про зображення лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша з підписом "Коли я ввійду в Москву, то особисто спиляю всі турніки, щоб Русь ніколи не встала з колін!", поширеному в соціальних мережах, повідомляється на сайті Мін'юсту РФ.

Згідно з повідомленням відомства, екстремістським дане зображення визнав Курганський міський суд.

2_05


"Зображення лідера української радикальної націоналістичної організації" Правий сектор "Дмитра Яроша з його висловлюванням:" Коли я ввійду в Москву, то особисто спиляю всі турніки, щоб Русь ніколи не встала з колін! ", розміщене на інтернет-ресурсі http: // vk .com / bunkerserebra (рішення Курганського міського суду від 26.01.2015) ", – сказано в повідомленні.

Наагадаємо, що 3 березня 2014 Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за другою частиною статті 205.2 КК РФ "публічні заклики до здійснення терористичної діяльності або публічне виправдання тероризму" і по другій частині статті 280 КК РФ "публічні заклики до тероризму з використанням ЗМІ" проти лідера української організації "Правий сектор" Дмитра Яроша.
5 березня 2014 головним слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації винесено постанову про оголошення лідера Дмитра Яроша в міжнародний розшук.