Медики поставили Софії Ротару страшний діагноз, шанувальники нажахані

Українська співачка Софія Ротару нещодавно потрапила до лікарні. Медики підозрюють у неї інсульт.

У російських ЗМІ пишуть, що Ротару не з’являється на публіці. У зв’язку з цим прихильники стурбовані її здоров’ям.


У соцмережах ходять з цього приводу ходять різні чутки. Одні припустили, що у співачки діагностували онкологічне захворювання. Директор Софіі Ротару, а також її родичі спростовують це.

Одна з колишніх співробітниць співачки розповіла, що, нібито, колись артистці зробили пластичну операцію, проте не зовсім вдалу. Через помилки, допущені хірургом в процесі оперативного втручання, в організмі Ротару почалися ускладнення. В оточенні артистки цю інформацію ніяк не коментують. Разом з тим, користувачі соцмереж впевнені, що здоров’я Ротару похитнулося саме через пластичні операції.

«Так, медицина зробила крок вперед, але лікарі все одно калічать людей. Я впевнена, що Софія Михайлівна робила операцію в дорогій клініці, але і там допустили помилку», «А все через те, що ці операції не можна робити ні в молодому, ні в зрілому віці! Зморшки все одно з’являться, можливо, організм співачки просто не витримав таких навантажень», «Сподіваюся, що Софія Михайлівна звернеться до суду і виграє цю справу», – коментують здоров’я Софії Ротару в мережі.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Як би там не було, але останнім часом здоров’я Софії Михайлівни дійсно викликає побоювання.

Нагадаємо, в кінці серпня її терміново госпіталізували в Росії. Співачці стало погано прямо на концерті. Ротару екстрено госпіталізували в одну з лікарень Уфи. Швидка, яка приїхала на виклик, забрала зірку в реанімацію.

У лікарню Ротару доставили приблизно о 23.00 за уфинським часом.

«Ротару втратила свідомість, тому що у неї стався різкий стрибок тиску. Прокинувшись, вона втратила пам’ять, не розуміла, де знаходиться, не впізнавала людей», – розповіла медсестра з уфимської клініки, де відновлювали здоров’я співачки.

До того ж, як зазначили в лікарні, артистці стало значно краще.

«Зараз Софії Михайлівні краще, пам’ять повернулася, голова не паморочиться, але ми вирішили ще кілька днів її поспостерігати, не відправляти в дорогу, не ризикувати. У неї не інсульт, вона розмовляє, з мовою все добре», – додали медики, коли Ротару знаходилася на лікуванні.

Зазначимо, що раніше концертний директор Ротару Сергій Лавров розповів, що співачка останнім часом веде скромний, майже самітницький спосіб життя. Він нагадав про те, що 7 серпня Ротару відсвяткувала свій 71-й день народження. За словами Лаврова, співачка провела його в колі рідних в своєму київському будинку.

«Вона веде дуже закритий, майже затворницький спосіб життя, нікуди не ходить, в тусовках участі не бере. На банкетах і в ресторанах її теж не побачиш. Тільки будинок, будинок і будинок. Їй подобається такий спосіб життя… Вона навіть за кордоном не гуляє. Їй вистачає будинку. У неї є свій приватний ліс – ось там вона гуляє. А в Києві чи Москві вона ніколи не виходить на вулицю», – зазначив Лавров.