У Ровеньках, що перебувають під контролем терористів так званої "ЛНР", жорстоко вбили начальника міського управління "ДАІ" Сергія Коваленка та його дружину.

Невідомі вбили подружжя в їхньому власному будинку,передає Корупція.Інфо.

Зазначається, що господаря застрелили, а його дружину втопили у ванній. Перед смертю жінку довго катували.

Тіла батьків виявила їхня донька.

За словами джерела в так званій "поліції "ЛНР", було встановлено, що труп Коваленка з тілесними ушкодженнями (6 вогнепальних поранень) перебував у гаражі. Причиною смерті стало проникаюче вогнепальне поранення грудної клітини з пошкодженням серця.

720161_1509985

Труп його дружин із зв'язаними ременем руками та ременем на шиї, з тілесними ушкодженнями (перелом щитовидного хряща, обширний крововилив м'яких тканин шиї, синці тім'яної та скроневої області праворуч, верхніх повік і губ, множинні садна та гематоми верхніх і нижніх кінцівок) перебував у ванні, яку заповнили водою.

Так звана "поліція "ЛНР" підкреслює, що вбивство скоїли з метою пограбування.

"Зловмисники забрали ювелірні вироби з золота та срібла, 2 шуби, гроші на сумі у 10 тисяч США, 60 тисяч рублів, автомобіль Volkswagen Tiguan, пістолет "Форт-12 Р" і гладкоствольну мисливську рушницю "ІЖ-27 М" 12- го калібру", – йдеться у повідомленні

Додамо, що Сергій Коваленко очолював ДАІ Ровеньків до війни, і після захоплення луганської області бойовиками "ЛНР", перейшов на бік незаконних збройних формувань.

За попередніми даними, вбивство Коваленко зробили колишні члени однієї з місцевих козацьких угруповань, що підкорялася отаману Козіцину, яка розгромили в результаті конфлікту з бойовиками Плотницького.