Жителі Дніпропетровської області, міста Марганець, вийшли на протест через скасування пільгових тарифів за електрику. Про це повідомляють протестувальники з місця подій, пише “Клименко-Тайм”.

Вони проти скасування пільг на електроенергію проживаючим в 30-кілометровій зоні навколо Запорізької АЕС.

До того ж люди протестують і під будівлею Нікопольської міськради. У Нікополі зібралося більше сотні жителів міста (в основному пенсіонери), вони об’єдналися з метою повернути не тільки пільговий тариф на електроенергію, а й знизити ціни на газ і воду.

Також на минулому тижні подібні мітинги пройшли в Полтавській і Харківській областях.

“Поки ні одна з політсил енергію протестів не підхопила – мабуть, зайняті, на островах відпочивають”, – коментує “Клименко-тайм”.

Раніше, 5 січня, близько 2-ї години ночі, люди перекрили трасу Н-23 Запоріжжя – Кропивницький в районі с. Олексіївка. Свої дії вони пояснили тим, що не згодні з підвищенням скасування пільгового тарифу на світло для населення. Акція протесту на трасі національного значення проходила понад дві години, вдень протестуючі обіцяли повернутися.

Люди переходили проїжджу частину туди і назад, не давали проїхати ні вантажному, ні пасажирському транспорту. Після умовлянь поліції пропускали тільки автобуси.