Відома українська танцівниця та учасниця шоу “Танці з зірками” Ілона Гвоздьова відверто розповіла про стосунки з чоловіком, та чи ревнує він її до партнера по проекту Володимира Остапчука.


Нещодавно Остапчук оголосив про своє розлучення з дружиною, з якою був у шлюбі 12 років. Тому в мережі почали ширитися чутки про стосунки Гвоздьової та її партнера по “Танцях з зірками”. Сама танцівниця зізналася, що чоловік ревнує її та хвилюється.

“Як кожному нормальному чоловікові, йому важко. Адже дружина знаходиться в руках іншого. Він хвилюється і ревнує. За день мені приходить чимало повідомлень, коментарів. Думаю, у нього сталеві нерви”, – зізналася Ілона Гвоздьова.

Ілона Гвоздьова розповіла, що її чоловікові було важко змиритися з тим, що його дружина танцює з іншими чоловіками. Однак йому доводиться ділити дружину з роботою ось уже 10 років.

“Хочу розповісти вам кумедну історію. У 2009 році пройшло моє перше танцювальне шоу з моєю участю. Іван думав, що це мій останній проект. Як виявилося, це був тільки початок. Тому в цьому році ми святкуємо ювілей, як чоловік ділить мене з професією. Поки що нам це вдається. І вважаю, що через кілька років все ж варто заспокоїтися. Спробую себе в позакадровій роботі”, – зізналася хореограф.