Про це повідомив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир на громадських слуханнях сьогодні, передає ІА Корупція Інфо з посиланням на Вголос.

«Враховуючи те, що криза торкнулася не тільки перевізників, а й кожного громадянина у нашій державі, підвищити сьогодні тариф – це нанести ще один суттєвий удар по бюджету кожної сім’ї нашого міста. Ми шукали багато пропозицій і запропонували як альтернативу обмежити в часі проїзд мешканцям пільгових категорій. Люди, які мають право на пільговий проїзд, можуть скористатися своїм правом з 10:00год. до 16:00год, а в пікові години оплачуватимуть проїзд. Це не суттєво підвищить фінансовий стан автотранспортного підприємства, але дасть змогу забезпечити ту кількість транспортних засобів, яка необхідна для перевезення в пікові години наших громадян.Це буде кращим варіантом, ніж введення тарифу у 5, 6 чи більше гривень. Точного розрахунку наших перевізників я ще не знаю, але вважаю, що на сьогодні підвищення тарифу викличе соціальну напругу у нашому місті. До прикладу, у Рівному підняли тариф до 3 гривень і вони вважають, що це економічно обґрунтована ціна на сьогодні, враховуючи навіть ціну палива», – розповів Віктор Щир.

Він зазначив, що такі заходи будуть тимчасовими.

«Ми запропонували нашим юристам внести зміни, не на постійний період, а на цей кризовий період, в угоди між департаментом житлового господарства та інфраструктури і перевізниками у пункт щодо перевезень пільгових категорій пасажирів. Ми запропонували внести зміни, що пільгові категорії перевозять з 10:00год. до 16:00год.», – сказав Віктор Щир.