наручники

26-річний мешканець Самбора влаштував та утримував місце для незаконного вживання наркотичних засобів та психотропних речовин.

Про це повідомили сьогодні, 25 травня, в прес-службі Львівського обласного управління МВС, новину передає Корупція.інфо.

Раніше засудженогго неодноразово притягували до кримінальної відповідальності за  скоєння різних злочинів, у тому числі пов’язані з незаконним обігом наркотиків.Незважаючи на "гіркий досвід", наркопідприємець продовжує злодіяння. Минулого року у Самборі, за місцем проживання, чоловік організував та утримував місце для незаконного вживання наркотичних засобів та психотропних речовин. У тому ж приміщенні ці речовини і виготовлялись. Працівники міськвідділу міліції задокументували протиправні дії чоловіка і притягнули його до кримінальної відповідальності.

Суд визнав зловмисника винним у вчиненні правопорушень,передбачених частинами 1 та 2 статті 317 (організація  або  утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробуванням на іспитовий строк два роки шість місяців.