rosija-armija

Командувач військами США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес заявив, що за даними розвідки, російські війська в кількості 12 тис осіб складаються з військових радників, операторів передових різновидів озброєння і особового складу фронтових військ.

"Коли російські матері почнуть більше отримувати синів додому мертвими, коли ціна окупації України буде зростати, тоді внутрішня підтримка Путіна почне значно скорочуватися", – заявив генерал.Він зазначив, що слабо озброєні і погано навчені українські війська не можуть зупинити агресію російських кадрових військових, які отримали досвід в інших "гарячих" точках. Крім того, Кремль вкладає великі кошти у війну проти України і постачає сучасною зброєю, якого у Києва немає.

Допомогти Україні, на думку Ходжес, в гібридній війні, яку веде Путін, можуть тільки поставки сучасної зброї для захисту своїх кордонів.

Білий дім поки не прийняв рішення про постачання в Україну озброєння, але 3 березня Барак Обама підписав документ, який подовжує санкції проти Росії. На думку багатьох західних політиків, посилення санкцій проти Росії виявиться більш дієвим способом допомогти Україні, ніж надати озброєння.

За матеріалами: Радіо Свобода

 Джерело: Корупція.інфо