армія

Українська армія зайняла 25 місце у новому рейтингу армій світу, передає портал Global Firepower. Таким чином Україна поступається США, Росії, Китаю, Індії і Великобританії.

Про це повідомляє Корупція Інфо

Під час створення такого рейтингу, його автори зазначила, що до уваги не брали наявність ядерної зброї, політичні та економічні фактори, а також не враховували фактор флоту для країн, що не мають виходу до моря або океану.
Прикметно, що перше місце в рейтингу зайняла армія Сполучених Штатів Америки з індексом потужності 0.1661. На другому місці розташувалися Збройні сили Росії з індексом 0.1865. Слідом за ними в п'ятірці лідерів йдуть армії Китаю, Індії і Великобританії.

Армія України зайняла лише 25 позицію у рейтингу. Хоч її і вважають 
«найсильнішою в Європі», а Альфред Кох називає загрозою для Російської Федерації, вона все ж поступилась Польщі, В'єтнаму, Таїланду, Італії.
Найнижчим, як виявилось, став рівень Естонії (108 місце), яку поставили поруч ЗС Нікарагуа і Парагваю. В кінець рейтингу потрапили і збройні сили Іраку та Лівії. Нарешті, останнє 126-е місце зайняли збройні сили Сомалі.