2b4734b364770d99f032b41ff1f25ae01431091437

Кримського республіканського комітету Комуністичної партії РФ відкрили пам'ятну дошку радянському диктатору Йосифу Сталіну. Проти відкриття протестувала тільки одна жінка – татарка за національністю, яка кричала «Сталін – кат», поки її не забрали представники місцевої «поліції».

Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо

До Дня перемоги 9 травня комуністи Сімферополя підготували місцевим жителям подарунок – пам'ятну дошку одному з найвідоміших і жорстоких світових диктаторів – Йосипу Сталіну. Її повісили на стіні будівлі місцевого відділення Компартії РФ. На відкритті зібралися місцеві жителі, що прикрасили груди георгіївськими стрічками і принесли з собою плакати із зображенням «вождя». Також люди тримали червоні комуністичні прапори.

Гучна музика часів розквіту більшовизму не змогла заглушити крики самотньої жінки – єдиноъ, хто насмілився опротестувати відкриття пам'ятної дошки Сталіну. Вона була татарської національності і кричала: «Сталін – кат!» І ворожому ставленню кримських татар до особистості «вождя» є раціональне пояснення, адже саме він наказав в 1944 році насильно вивезти кримських татар до Середньої Азії, а в їх будинки поселити росіян.

До жінки підбігли представники кримської «поліції» і відвели її в сторону, де почали проводити профілактичну бесіду. На питання жінки, чому її затримали, «поліціонери» відповіли, що охороняють таким способом громадський порядок. Оскільки кримчанка не вгамовувалася, її повели в будівлю кримського парламенту.