Кількість тіл жертв, похованих подібним чином, варіюється від 5,2 тис. до понад 15 тисяч, передає Корупція Інфо.

Понад 70 масових поховань жертв бойовиків терористичної угруповання "Ісламська держава" виявлено в Сирії та Іраку, передає агентство Associated Press, посилаючись на дані компанії AllSource Analysis.

Як повідомляє агентство, в Сирії знайдено 17 місць розташування братських могил, в одній з яких поховано сотні людей. Відзначають, що кількість похованих у ще щонайменше 16 таких могилах на території Іраку практично неможливо встановити, позаяк вони розташовані в дуже небезпечних місцях, щоб їх розкопати. За офіційними даними, кількість тіл жертв, похованих подібним чином, варіюється від 5,2 тис. до понад 15 тис.

Компанія AllSource Analysis, яка займається візуальною розвідкою, надала агентству ексклюзивні фото із супутника, на яких видно ще одну з могил, розташовану в районі в'язниці Бадуш (Badoush) неподалік від від міста Мосул в Іраку. У ній поховано понад 600 в'язнів.

В агентстві відзначають, що терористи навіть не намагалися приховати місця поховань своїх жертв. Розміри могил можна порівняти з площею двох футбольних полів.

Як повідомлялося, терористичне угрупування "Ісламська держава" взяло на себе відповідальність за теракт в Ємені, що стався в понеділок вранці, внаслідок якого загинула 71 особа.