Заяви українських політиків про різні корупційні схеми, зазвичай не доходять до правоохоронних органів, а лише нагадують створення інформаційних “вкидань” для соціальних мереж.

Так прокоментував заяву, що стосується конвертів з гонорарами нардепам у Раді, колишнього глави Офісу президента Андрія Богдана в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону політолог Олег Лісний у програмі “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” 

“Щодо пана Богдана. У мене таке враження, що з’явилися кілька людей, які схожі на телеграм-канали. Чому?  У нас в телеграм-каналах з’являється “страшна” інформація, але безвідповідальна. Тобто вкинули в інформаційне поле, а я вважаю, що, наприклад, ось це інтерв’ю дуже схоже саме на створення контенту для того, щоб потім він розходився, в тому числі й по телеграм-каналах.  Але, жоден з цих людей, які звинувачують, вони не йдуть до кінця.  Тобто вони не йдуть в правоохоронні органи”, – підкреслив Лісний.

Найсмішнішим моментом є те, що у своїй бесіді Гордон з Богданом звинуватили чинну владу стосовно зарплат у конвертах, хоча самі брати гроші від найбагатшої людини, яка тільки й займається тим, що грабує нашу країну, зовсім не цураються.

Набагато легше взяти трохи коштів, відпрацювати годинку на пропагандистському каналі, а потім плакатись, що тебе переслідує сам президент, ніж боротися з олігархічною системою та змінювати країну на краще.

Гордон вчинив з точністю навпаки, повідомивши, що передав запити до Офісу генпрокурора, Служби безпеки України, Національної поліції та Державного бюро розслідувань, адже він тепер в небезпеці через самого очільника держави. Гордон схоже зрозумів, що його дійсно можуть притягнути до відповідальності і почав будувати собі образ жертви.

“Просто зараз я підписую та надсилаю до Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та ДБР запити про те, чи проводять стосовно мене якісь слідчо-розшукові дії, якщо так, то на якій підставі тощо. На ці запити я розраховую відповідно до закону протягом п’яти днів дістати вичерпні відповіді, про що я обов’язково проінформую громадськість, а також зараз я надсилаю запити до посольств США, Великобританії та країн ЄС, я хочу, щоб і міжнародна громадськість знала, що під керівництвом президента Зеленського в Україні ведуть методичну боротьбу зі свободою слова”, – зазначив Гордон. 

Але абсолютний витвір його уяви. Ніяких справ і близько немає. Хоча могли б бути. Є за що. І Гордон сам це розуміє.

Чекаємо на випуск шоколадки «Гордон у СІЗО» ще до посадки. Щоправда, за шарлатанство 90-х давно настав час таки посадити, пише Телеграм-канал Центр Пропаганди.

До речі, про шарлатанство.

Як влучно підкреслив Сергій Лещенко, гірше за те, що зробив Гордон, неможливо придумати. Але він вирішив не каятися, а продовжує стояти на своєму, закопуючи себе глибше та глибше. У разі Гордона можна зрозуміти. Йому нема куди відступати. Людина уявила себе моральним лідером нації та політичним медіумом, який визначає, хто керуватиме Україною. А виявилося, що у самого Гордона в шафі не один, а цілий цвинтар скелетів

Просто передавайте цю інформацію далі, щоб люди не забували, хто ця людина. А Гордону можна побажати діяти так само. Такими темпами можна добігти до повноцінного розслідування діяльності Гордона в Україні”, – написав Лещенко.

До речі, ще одним хорошим піарником цих двох осіб є проросійське видання Страна Юа, яка давно перебуває під санкціями РНБО, що тільки підверджує здогадки про дружбу Богдана та Гордона з Кремлем.