днр

Житель Слов'янська, який долучився в 2014 році до бойовиків, звернувся в поліцію із заявою про свою участь угрупованню "ДНР".

Про це йдеться в повідомленні прес-служби поліції Донецької області, передає Корупція.Інфо.

Поліцейські з'ясували, що в день захоплення адміністративних будівель Слов'янська 31-річний чоловік прийшов до відділу міліції і разом із загарбниками почав зводити барикади навколо міськвідділу, а після і в інших районах міста.

Фігурант "ніс службу" на посту в районі Краєзнавчого музею. З автоматом "Калашникова" в руках він здійснював незаконний огляд транспорту та перевірку документів у громадян.

Після звільнення міста від бойовиків він втік до Харкова, а потім переїхав до РФ.

"Після довгих поневірянь чоловік вирішив повернутися до нормального життя, приїхав в Слов'янськ і добровільно здався співробітникам поліції", – розповіли в поліції.

Відносно учасника НВФ відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань" КК України.

"Тільки після ретельної перевірки, встановлення, що на час перебування в лавах "ДНР" чоловік не скоював злочинів проти мирного населення, провадження може бути перекваліфіковане. Після цього підслідний буде офіційно звільнений від кримінальної відповідальності", – додали в поліції.