Кошти які отримуватиме партія «Слуга народу» будуть витрачені на навчання депутатів

#000000;”>Про це в відеоінтерв’ю Politeka заявила керівник Центру політичного діалогу, кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» Ірина Верещук.

За її словами, навчальні заходи для депутатів не лише підвищують кваліфікаційний рівень народних обранців, а й налагоджують комунцікацію у партії. Нещодавне навчання у школі “Зе!Депутата” вже згуртувало та дало можливість оцінити колег.

«Величезні кошти, ми будемо спрямовувати, власне, на навчання, тренінги, зміцнення, тімбілдинг. На все, що потрібно для того, об колектив був і органічним, і ефективним», – говорить Верещук.

Однак, в команді «Слуги народу» вже назріли серйозні конфлікти, визнає кандидат. Особливо обурливим видається висловлювання ЗЕ!мажоритарника Олександра Дубінського щодо претендентів на посаду голови фракції.

«Пан Дубінський там говорить про рамки. А він себе може поставити в рамки? Бодай публічно, аби ми сьогодні з вами не обговорювали моїх колег. Це неприпустимо, пан Дубінський має розуміти, що він є членом колективу. Якщо в нього інші бачення, він має пояснити їх людям, які стоять поряд з ним, тому що відповідальність – колективна», – наголошує Верещук.

Нагадаємо, нещодавно мажоритарник від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський розповів, що на посаду голови фракції розглядають трьох осіб. За його словами, на посаду голови фракції претендують представник президента в парламенті Руслан Стефанчук, глава виборчого штабу партії Олександр Корнієнко і четвертий номер списку «Слуги народу» Давид Арахамія.

«Стефанчук — це класичний професор, людина науки. Але лідером фракції повинна бути людина, яка ще може поставити людей в рамки і чітко опрацювати баланс інтересів… Мені здається, що тут ідеальним буде Олександр Корнієнко», — зазначив Дубінський.

При цьому Дубінський здивувався, що серед претендентів є Арахамія. «Що стосується Арахамії, то фіг його знає, звідки він там узявся. Це те ж саме, що в Ашан зайти і вибрати собі там лідера фракції», — вважає журналіст.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 7-8 серпня відвідає Туреччину, а разом з ним поїде лідер кримських татар, народний депутат від “Європейської солідарності” Мустафа Джемілєв