Про це повідомляє користувач соціальної мережі, Vlad Терон, передає Корупція.Інфо

Популярне: Протипоказання до вакцинації проти кору: МОЗ повідомило, кому не можна робити щеплення

ЦЕ ШПИТАЛЬ для воїнів АТО в Харкові. Я думаю цей стоп-кадр вам покаже умови лікування, температуру та стан приміщень й т.д.

У солдат немає трусів, шкарпеток, проте у влади є гроші на лікування Реви !

20 січня 2018 р. Повний шпиталь хлопців з АТО, слава Богу дуже тяжких не має. Всі живі. Багато хто, можуть ходити. 0961260543 наш номер, 5218572211846188 приват Ч.Я

ПОТРЕБУЄМО:
Вологі серветки великі, Шкарпетки,Труси 48-56 розміри, ВОДА з поїлками для реанімації.

Нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева напередодні новорічних свят захворів на пнемонію та поїхав лікуватися до Ізраїлю.

Відомо, що міністр нещодавно виступав у столиці на брифінгу, обговорюючи падіння та здобутки українців у 2017 році у соціальній сфері. Однак, зовсім скоро отримав запалення легень. Спочатку від лікувався у Вінницькій міській клінічній лікарні №2. Потім чиновнику стало гірше. У зв’язку із ускладненнями, викликаними хворобою, Реву повезли на лікування до Ізраїлю. У якому стані зараз перебуває хворий – невідомо.

Отож, в соціальній мережі, активне обговорення, чому на лікування Реви, який полетів в Ізраїль, гроші з бюджету знайшлись, а на бійців АТО – ні, адже тієї суми вистачило б, щоб покрити потреби взводу, а не однієї людини.