680x370_12_20150311170742822-680x370

Блок Петра Порошенка "Солідарність" також не нехтує можливістю і висуває кандидатів на місцевих виборах 2015. Кого ми побачимо у списках і чи не траплялося казусів, які могли б вплинути на репутацію блоку?

Про блок

Першим головою партії «Солідарність» був Михайло Антонюк, з 15 листопада 2001 р. ним став Петро Порошенко. У грудні 2001 року партія приєдналася до виборчого блоку «Наша Україна», а її лідер, Петро Порошенко, став керівником виборчого штабу блоку. Парламентські вибори 2002 року були останніми, у яких брала участь партія Солідарність.

У червні 2013 р. партію Солідарність очолив Юрій Стець, який увійшов до складу політради Об'єднаної опозиції «Батьківщина». Цього ж місяця «Солідарність» увійшла до складу ВО «Батьківщина».

16 жовтня 2013 року свідоцтво партії було анульовано, а 30 грудня 2013 року вона була викреслена з державного реєстру, оскільки протягом десяти років не висувала кандидатів на парламентських або президентських виборах. Попри фактичну ліквідацію, навесні 2014 року партія посідала перші місця в деяких соціологічних дослідженнях. 27 серпня 2014 партія була перейменована в Блок Петра Порошенка.

На позачергових виборах до Верховної ради 2014 року партія «Блок Петра Порошенка» посіла друге місце у пропорційній частині за кількістю голосів виборців (3 437 521 голосів — 21,82%), що дозволило їй у Верховній Раді України VIII скликання отримати 63 мандати за партійними списками.

Водночас, з урахуванням мажоритарних виборів, партія Блок Петра Порошенка здобула найбільшу фракцію у Верховній Раді, що зробило її абсолютним переможцем парламентських виборів 2014 року.

28 серпня 2015 року політичні партії "Блок Петра Порошенка «Солідарність» і «Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка» об'єдналися в єдину партію для участі у місцевих виборах 2015 року. Крім того, партія "Блок Петра Порошенка «Солідарність» вирішила змінити назву у зв'язку з об'єднанням з партією «Український демократичний альянс за реформи (УДАР) Віталія Кличка». Відповідне рішення було прийнято на другому етапі 12-го позачергового з'їзду БПП, який проходив спільно з УДАРом. Депутати з'їзду проголосували за пропозицією голови фракції БПП у Верховній Раді Юрія Луценка щодо можливого перейменування партії в «БПП-УДАР-Солідарність», «УДАР-Солідарність» або третій варіант. Рішення про перейменування партії буде обговорюватися додатково.

Керівництво

Почесним головою партії є Президент України Петро Порошенко. На з'їзді партії 27 серпня 2014 року лідером партії був обраний Юрій Луценко.

Міжнародна діяльність

Європейська народна партія (консерватори, християнські демократи) — найбільше міжпартійне об'єднання в ЄС — запросило партію «Блок Петра Порошенка» увійти до складу цієї політсили як спостерігача.

Солідарність зі злочинністю?

З’їзд партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", що відбувся в Києві в середу, 16 вересня, ухвалив рішення про участь політичної сили у виборах до місцевих органів влади 25 жовтня.

Більш як за два тижні до цього керівник апарату Полтавської ОДА Микола Білокінь зробив заяву в інтерв’ю громадському ТВ, про те, що Андрій Матковський буде йти на вибори в Полтаві від "БПП Солідарність". 

Хоча Андрій Пісоцький, перший заступник голови Полтавської ОДА та керівник обласної організації пратії "Солідарність" повідомляв, що Андрій Матковський не перебуває в лавах партії Порошенка.

І ось що ми бачимо: 16 вересня на з’їзді "БПП "Солідарность" поруч сидять Матковський і Пісоцький.

 

Рішенням тридцять другої сесії п’ятого скликання Полтавськоі міської ради від 28 жовтня 2008 року ТОВ "Компанія Сенатор" отримала погодження на розташування готельних апартаментів з підземним паркінгом на земельній ділянці орієнтовною площею 0,2 га по вул. Жовтневій на міських землях житлово-громадського призначення за рахунок знесення гаражів і господарських будівель та частково за рахунок території школи №3 та школи мистецтв.

З метою впорядкування адресного плану міста надали земельній ділянці адресу -вул.Жовтнева, 35-б.

Матковський, міський голова, на той час, в якості відступних для школи, погодився із пропозицією ТОВ "Компанія Сенатор" щодо спорудження спортивного майданчика з тренажерами для загальноосвітньої школи №3 на загальну суму 300 тис. грн. у термін до 01.04.09 року.

За твердженнями засновника "Сенатора", для отримання земельної ділянки за вищевказаною адресою, він через директора компанії Шуліки О.І., сплатив наступні кошти:

1.Директору видавництва "Полтава"-150 тис. доларів США, за гаражі, належні видавництву.

2.Сігику та Морозову -100 тис. доларів США, за гаражі, належні їм.

3.Матковському- 50 тис. доларів США,в подяку за те, що він міський голова.

4.Близько 20 тис. доларів США Полтаваархпроекту за виготовлення технічної документації і проекту будівництва.

Ще близько 10 тис. доларів пішло на прибирання та вивіз гаражів з території забудови.

Проблема вся в тому, що школа №3, яка втратила частину земельної ділянки, до цього часу не отримала передбачених розпорядженням Матковського ні грошових коштів в повному обсязі, ні спортивного майданчику.

І лише 21.09.2009 року ТОВ "Компанія Сенатор" в особі директора Шуліки Олени Ісааківни, передала, а Полтавська спеціалізована школа № 3 прийняла тренажери, на загальну суму 42309,00.грн.

Школа № 3 залишилася без частини своєї земельної ділянки, школа мистецтв також.

Кривавий жовтень?

 

Фото: mukachevo.net
 

9 жовтня у ЗМІ з’явилася жахлива новина про розстріл 18-річного рома.  Таку інформацію повідомив не хто інший, як Віктор Балога у “Цензор.нет”. Дослівно це звучало так: Цієї ночі в Мукачеві сталася трагедія. Один ром холоднокровно, двома пострілами вбив іншого. Небіжчик – 18-річний хлопець, одружений, має дитину, очікували з дружиною на народження другої.

Вбивцею виявився Олах Калман Калманович, 1981 року народження, кримінальний авторитет по кличці Чіпі. Його батько – теж бандит, наркоторговець, кримінальник.

А ще вбивця – кандидат в депутати до Мукачівської міської ради. Але не від "Опозиційного блоку", а від Блоку Петра Порошенка. Можливо, саме тому його до сих пір не затримали? Бо особа, на яку в міліції заведено з десяток справ, вбивця і кримінальний авторитет йде в міську раду від імені Президента України? І це зайвий раз підтверджує те, про що говорив уже не раз: Ланьо з Порошенком і Медведчуком працюють у одній зв'язці проти Закарпаття.

Наша область, мабуть, єдина в Україні, де кримінал зростається з владою. І це відбувається дуже швидкими темпами. Влада, боючись програти, готова укласти угоду хоч з кумом Путіна, хоч з дияволом.

Я звертаюся до Міністра внутрішніх справ з вимогою притягнути вбивцю до відповідальності, не допустити, щоб він розгулював по місту зі зброєю і стріляв у кого йому заманеться. А головне – не допустити заворушень у ромському таборі. Закликаю Генерального прокурора взяти розслідування цієї справи під особистий контроль і не дозволити небезпечному злочинцю уникнути покарання.

А до Президента у мене два запитання. Скільки ще у нього таких "кандидатів" на Закарпатті? І у кого вони стрілятимуть в день голосування?

Буду вдячний за відповідь.

Висновки щодо прочитаного робити вам, але не забувайте, хто такий Балога.

 

На двох фронтах

Кандидат от БПП призывает голосовать за "Оппозиционный блок"

Кандидат від БПП в мери Іллічівська Одеської області, нинішній міський голова Іллічівська, Валерій Хмельнюк, закликає виборців голосувати одночасно і за БПП, і за "Опозиційний блок".

З такою заявою він виступив під час своєї зустрічі з місцевими жителями.

Відзначимо, що нинішній мер Іллічівська Валерій Хмельнюк на минулих виборах балотувався від Партії регіонів. Зараз же він роз'яснює, чому на нинішніх виборах він став кандидатом від пропрезидентської партії "Блок Петра Порошенка" Солідарність ".

"Цього разу я йду від партії" більшовиків "- від" Блоку Петра Порошенка "Солідарність". Це чому? Кажуть, що знову Хмельнюк підлаштувався під партію президента. Я кажу, що це дурниці, бо нема чого на неї сідати – на неї, де сядеш, там і злізеш, а рейтинг партії там взагалі 10% ",

– розповів Хмельнюк.

Разом з тим, кандидат від БПП закликав місцевих жителів голосувати одразу за дві політсили.

"Ми хочемо, щоб у нас була хороша діюча міська рада, тому що мер в полі один не воїн. Ми говоримо: підтримайте цю політичну силу. За" Опозиційний блок "багато хто з вас і так будуть голосувати зі зрозумілих причин … Тому якщо пройдуть кандидати і від партії Порошенко, і від "Опозиційного блоку", значить міська рада буде "люкс-торпеда" – буде нормальний міська рада, яка буде працювати в інтересах жителів Іллічівська ",

– додав чинний мер Іллічівська.

Хмельнюк також запевнив, що місту від цього однозначно буде краще. Поділився Хмельнюк також і думками про інші партії, що йдуть на вибори.

"Є навіть цілі секти, як ця" Самопоміч ", ціла партія якась сектанстська. Лідер партії взагалі мер Львова – де Львів, а де ми? Тому я просив би вас підтримати ці дві політичні сили (БПП і" Опозиційний блок ") ",

– резюмував свій виступ мер Іллічівська.

 

 

 

 

За матеріалами: antikor.com.ua