Експертів, які не змогли визначити стан Олени Зайцевої в момент смертельної ДТП в Харкові, викликають до суду.

На допиті експертів, які проводили додаткову судово-медичну експертизу у справі Зайцевої, наполягала представник потерпілих Лариса Матвєєва, повідомляє MediaPort.

Вона нагадала, що судово-медичні експерти не змогли дати відповіді на питання, чи перебувала обвинувачена Олена Зайцева в момент ДТП у стані сп'яніння, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За словами Матвєєвої, двоє фахівців, які проводили експертизу, є судово-медичними експертами Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз Управління охорони здоров'я ХОДА, ще один учасник дослідження, за її словами, не є атестованим судовим експертом і, згідно висновку експертів, працює у Харківській міській лікарні №2.

Матвєєва вважає за необхідне допитати експертів щодо:

наявності в експертів спеціальних знань та кваліфікації з досліджуваних питань, дотичних до предмета експертизи, а саме встановлення стану особи, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів;

використання методик та теоретичних розробок, що унеможливлюють визначення самого факту, так і ступеню сп’яніння будь-якого генезу без кількісного вмісту речовини;

наукового обґрунтування та методів, за допомогою яких експерти дійшли зазначеного висновку;

застосовності та правильності застосування принципів та методів до фактів кримінального провадження.

Обвинувачення не заперечувало проти задоволення клопотання представниці потерпілих. Захисники Зайцевоїпросили про оголошення перерви для більш ретельного вивчення клопотання. Проте суддя Віктор Попрас у перерві відмовив і на місці задовольнив клопотання. Наступне засідання призначене на 22 січня.