u

Віце-президент США Джозеф Байден мав телефонну розмову з Арсенієм Яценюком після оголошення українським прем’єром свого наміру піти у відставку.

Про це повідомляє "Голос Америки", передає Корупція.Інфо."Віце-президент подякував прем’єр-міністру Яценюку за його партнерство у цей історичний для України період часу. Він привітав уряд України за його досягнення за останні два роки, особливо за кроки, зроблені на шляху втілення у життя складних, але необхідних реформ, роботу по підписанню Угоди про Асоціацію с ЄС та збільшенню енергетичної незалежності України", – йдеться у повідомленні Білого Дому.

Лідери також погодились на важливості формування нового Кабміну, відданого імплементації необхідних реформ, особливо тих, які були рекомендовані МВФ та Євросоюзом. Віце-президент "похвально висловився про невтомні зусилля прем’єр-міністра Яценюка від імені України та його активну участь у процесі втілення реформ, потрібних для забезпечення стабільності, добробуту та територіальної цілісності України".