Нардеп Ілля Кива знову відзначився матірним конфліктом – на цей раз з журналістом і фотографом Андрієм Дзиндзею. Сварка сталася біля чоловічого туалету у Верховній Раді.

Кива переконував журналіста в тому, що Україна знаходиться під зовнішнім управлінням США.

“Я хочу незалежну країну! .. Яку країну прое ** ли! Спустили її в унітаз”, – обурювався нардеп.

Депутат також висловив свою думку щодо вакцини.

“Весь світ купує вакцину, весь світ рятує життя, а ми по-патріотичному кожен день закопуємо по 500 чоловік і говоримо, що це патріотизм …”, – висловився парламентарій.

“Нардеп ОПЗЖ Ілля Кива вступив в матірну перепалку з фотографом Андрієм Дзиндзею біля чоловічого туалету на третьому поверсі Верховної Ради

Почався конфлікт зі зустрічних питань про сексуальні контакти співрозмовників з чоловіками. Далі перейшли на геополітику і вакцинацію. Кива обурився, що Україна не купує російський “Супутник V”.

В кінці перепалки журналісти запитали у Киви, чи може він висловлюватися без матів. Нардеп відповів негативно, оскільки його слова – це “емоції в душі”, коли мова йде про країну, народ, біль і війну”, – коментує конфлікт тг-канал PavlovskyNEWS.

Журналіст Андрій Дзиндзя на своїй сторінці в Фейсбуці відповів на запитання чи буде подавати в суд на скандального депутата:

“Мене колеги запитують, чи буду я подавати в суд на Іллю Киву? Відповідаю документом. Який сенс подавати в суд на душевнохворого!?”

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.