Під час атаки на будівлю уряду у столиці загинули охоронці . Смертник за кермом автомобіля, начиненого вибухівкою, атакував урядову будівлю.

В результаті потужного вибуху була зруйнована школа, яка розташована неподалік.

Трагедія сталася в місті Согадішо – столиці Сомалі.

На кадрах, опублікованих службою ВВС, видно руїни будівель: від деяких залишилися лише напівзруйновані стіни, від інших – тільки каміння, шматки бетону і покручені вибухом частини металоконструкцій. Величезний гриб з диму і пилу піднімається над містом.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

На місці вибуху багато медиків, карети «швидкої допомоги» і солдати.

Місцевий чиновник Салах Хасан Омар повідомив, що в результаті вибуху загинули три караульних військових з числа охорони урядової будівлі. Багато постраждалих серед цивільних.«У нас був звичайний робочий день. Коли пролунав вибух, я сховався під столом. Була інтенсивна стрілянина. А коли вибіг на вулицю, то побачив на землі безліч поранених і мертвих», – розповів військовослужбовець Раки Махамед Алі.

В даний момент відомо про трьох загиблих і 14 поранених. Зокрема, поранення отримали щонайменше шість дітей.

Вибух також пошкодив сусідні будинки і зірвав дах з мечеті.

Відзначається, що загиблі солдати намагалися перешкодити смертнику проїхати на територію урядової будівлі.

Відповідальність за теракт взяла на себе радикальна ісламістська група Джамаат Аш-Шабаб. Зазначена радикальна ісламістська військова угруповання пов’язана з Аль-Каїдою. У неї входять понад 14 тисяч бойовиків, які брали участь в Сомалі громадянській війні, захоплення влади і введення законів шаріату.