У Стрию суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 4 роки і 6 місяців 18–річному місцевому мешканцю, який викрав дві скриньки з пожертвами.

Про це повідомляє Galnet з посиланням на ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

У жовтні минулого року до Стрийського міського відділу міліції звернулась місцева мешканка зі заявою про те, що з приміщення магазину, де вона працює, викрадено скриньку для пожертв. Жінка розповіла, що  намагалась  наздогнати грабіжника та кричала йому в слід, але на її зауваження  він не реагував та, вибігши з магазину,  зник у натовпі людей. Викрадена скринька  з пожертвами  належала  одному із благодійних фондів.

Під час досудового слідства правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 18-річний безробітний місцевий мешканець, раніше судимий.

Хлопець у вчиненому  зізнався та розповів,  що викрадені гроші потратив на власні потреби. У скриньці, за його словами, було  270 гривень.Правоохоронці встановили, що  на його рахунку ще одне пограбування. Наприкінці вересня минулого року з приміщення аптеки поблизу місцевого ринку  йому вдалося  викрасти  скриньку  для пожертв, в якій містилося 150 гривень.  У грудні зловмисник знову вчинив кримінальне правопорушення – на території одного з місцевих училищ чоловік шляхом шахрайства заволодів мобільним телефоном у неповнолітнього.

Врахувавши усі обставини справи, Стрийський міськрайонний суд за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 186 (грабіж) та ч. 2 ст.190 (шахрайство) КК України  призначив молодику покарання  у вигляді 4 років 3 місяців позбавлення волі. До цього вироку суд частково приєднав невідбуту частину покарання у вигляді трьох місяців позбавлення волі згідно вироку Жовківського районного суду. Остаточна  міра покарання, визначена  судом, становить 4 роки 6 місяців позбавлення волі.

Вирок вступив у законну силу.

 

Джерело: galnet