Головні новини Львова
Подобається

У Стрию затримали жінку, яка уміло виготовляла сурогатний алкоголь

01/09/2014     Автор: admin
У Стрию затримали жінку, яка уміло виготовляла сурогатний алкоголь

Стрийські правоохоронці завершили досудове розслідування щодо 50-річної місцевої жительки, котра організувала у своїй квартирі «підпільну» гуральню. Зловмисницю, котра виготовляла контрафактний алкоголь, викрили працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Стрийського міського відділу міліції. Про це Львівському порталу повідомили у ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

У помешканні стриянки правоохоронці провели санкціонований обшук. У результаті виявили та вилучили 16 пляшок готової продукції, марки акцизного збору, а також порожню тару.

Як встановлено в ході досудового розслідування, підприємлива стриянка незаконно виготовляла алкогольну продукцію, розводячи етиловий спирт водою. Цю рідину вона розливала у порожню тару з-під оригінальної алкогольної продукції та опечатувала пляшки марками акцизного збору.

За зовнішніми ознаками пляшки з сурогатом були схожі на оригінальну продукцію, яку виготовляють заводи-виробники. Однак, висновки експертиз засвідчили, що алкогольна продукція виготовлена у незаконний спосіб, а акцизні марки – підроблені. Як пояснила жінка, цим «бізнесом» вона займалася через скрутне матеріальне становище.   

Наразі досудове розслідування завершено. Кримінальні провадження за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів) КК України  та ч.1 ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України з обвинувальним актом скеровано на розгляд  місцевого суду.

Джерело: Львівський портал