Старобільський райсуд Луганської області оголосив технічну перерву у розгляді по суті кримінального провадження щодо колишнього керівника фракції Партії регіонів Олександра Єфремова до 10:00 27 лютого.

Відповідне рішення було ухвалене 24 лютого, засідання транслювалося на youtube-каналі Судової влади України, пише Корупція.Інфо

"У справі оголошується технічна перерва, тому що на сьогоднішній день обвинуваченому не доставлені матеріали (…) дочекаємося понеділка", – зазначив суддя.

Популярне: Готуйтеся: знову змінюють податки для приватних підприємців, такого ви точно не очікували

Перед тим суд задовольнив прохання прокуратури про приєднання до матеріалів провадження клопотання про допит свідків.

Також суд встановив порядок дослідження доказів у кримінальному провадженні. Спочатку планують вивчити письмові матеріали, далі вирішать питання щодо допиту свідків, а також допитають Єфремова.Як відомо, 9 лютого Єфремова в Старобільському райсуді Луганської області звільнили з "камери" на період судового засідання.

Тепер під час судового процесу колишній нардеп сидітиме поруч зі своїми адвокатами, бо такою, за словами юристів, є практика Європейського суду з прав людини, і їхній підзахисний став першим українцем, до якого вона була застосована.

17 січня 2017 року Старобільський суд продовжив Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою до 17 березня.

Єфремова звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської ОДА (ч. 3 ст. 27, ст. 341 КК України); в пособництві в захопленні управління Служби безпеки України в Луганській області (ч. 5 ст. 27, ст. 341 КК України).

Також його звинувачують у зумисних діях з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією, вчинені представником влади за попередньою змовою групою осіб, що призвели до тяжких наслідків (ч. 3 ст. 110 КК України); організаційному та іншому сприянні створенню та діяльності терористичної організації "Луганська народна республіка" (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

Екс-"регіонала" звинувачують у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Єфремова затримали 30 липня 2016 року в аеропорту.