Першу леді можна часто побачити на різних заходах у сукні-вишиванці.

Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко взяв участь у хресному ході з нагоди 1030-річчя з дня хрещення Київської Русі.

Для такої події перша леді обрала гарну сукню-вишиванку з яскраво-блакитною вишивкою і білі ботильйони.

До цього аутфіту Марина Порошенко зробила білий манікюр.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

Акуратна зачіска з начосом і макіяж смокі-айс завершили її ефектний образ.

Ще на одному заході перша леді з'явилася в класиці: білій сорочці з рюшами на рукавах і чорній спідниці в підлогу, яку доповнила поясом з орнаментом.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у Дніпрі дружина президента Марина Порошенко відкрила перший в Україні інклюзивний парк з урахуванням потреб особливих дітей.

"Сьогодні у Дніпрі свято – відкрився перший інклюзивний парк в Україні. На нього з нетерпінням чекали і діти, і батьки. Задумка народилася у грудні 2017 року, коли ми відкривали перший в Україні інклюзивно-ресурсний центр у Солонянській школі №1. Тоді й вирішили створити цікавий, сучасний, доступний інтерактивний парк рівних можливостей для всіх дітей. Вдячна керівництву області, за ініціативність і креатив. Вони втілюють проекти, які покращують життя мешканців регіону. Бачимо результат і вдячність людей. Цей парк стане улюбленим місцем відпочинку багатьох дітей", – зазначила Марина Порошенко.