kuhgt

У Сумській області головний та старший інспектори митного поста Сумської митниці ДФС, діючи в інтересах юридичних осіб, умисно підробляли документи, тим самим нанісши державі шкоди на понад 1,7 млн грн збитків. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області, передає Корупція.Інфо.

Зазначені працівники митниці організували схему незаконного оформлення товарів, які ввозилися на територію України. Підозрювані, які зобов’язані були провести митний огляд вантажних транспортних засобів, діючи в інтересах юридичних осіб, умисно не виявили наявні невідповідності між задекларованими даними у товарно-супровідних митних документах на чотири автомобілі та реальною їх комплектацією і внесли недостовірні відомості до автоматизованої системи митного оформлення товарів.

Зокрема, з метою ухилення від сплати податків юридичні особи, заздалегідь домовившись з підозрюваними про приховування злочину, фактично ввезли на територію України чотири вантажні автомобілі марки “DAF”, оформивши в документах їх як "трактори колісні для напівпричепів, що використовувались".

Зараз їм повідомлено про підозру в умисному використанні свого службового становища всупереч інтересам служби та в інтересах третіх осіб. Вказаним службовцям інкриміновано вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв’язку) КК України.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів та відсторонення їх від займаних посад.