Ігор Смешко – екс-очільник СБУ і екс-кандидат в президенти України. Для багатьох результат самовисуванця у першому турі президентських перегонів став сенсацією,  а експерти прогнозують йому не менш сенсаційний результат на виборах в Раду. 

Ігор Смешко – очільник політичної сили "Сила і честь". Партія новостворена і з чималими амбіцями змінювати країну на краще.

Ігор Смешко – хороший сім'янин, який завжди тепло відгукується про свою дружину, дітей. Смешко – людина, для родина завжди буде на першому місці і для нього це ті люди, які завжди його підтримають у всьому.

Ще напередодні першого туру президентських виборів в одному з інтерв'ю Ігор Петрович розповідав, що його рідні були проти його балотування, проте підтримували його у всьому.""Чому моя родина була категорично проти, щоб я балотувався в Президенти? Тому що вони прекрасно знають мене. Вони знають, що я не вмію працювати в півсили, не вмію відступати. Вони бачили мене, коли я з нуля створював структури. А потім бачили, як я боляче спостерігав, коли їх руйнували. Але я знову ішов і створював нове. 

Мої рідні вважали, що балотування в Президенти для родини буде мінусом. Вони мені сказали, що я потрібен родині. Ми довго радилися. Третину того, що має наша сім’я, потрібно було віддати на внесок. Звісно, що я з ними радився, бо це їх стосується. Менший син мені сказав: "Мама і старший брат мають рацію – це мінус для нас, але я знаю тебе. Ти ніколи собі не пробачиш, що ти міг щось зробити, але не зробив. У тебе немає виходу", – відзначив тоді Смешко.

У Ігоря Петровича дуже красива дружина – Юлія, судячи з фото, які можна знайти в Мережі. Кохана Юлія – це віддана підтримка новоспеченого політика. За освітою Юлія Смешко – юрист. Виховує родина Смешків двох синів. Родина Смешків володіє консалтинговою компанією, про що неодноразово розповідав Ігор Петрович в інтерв'ю. Справами компанії на даний момент займається саме дружина Смешка.