бпп

В Тернополі кандидат на міського голову від «Блоку Петра Порошенка», використовує факт створення новою поліції у місті для своєї агітації.

Про це повідомили у Громадянській мережі «Опора», передає Корупція Інфо

В одному із супермаркетів м. Тернополя на вул. 15 квітня, на вході та виході розміщено рекламний плакат Ігоря Вонса, на якому зазначено: «з 14 жовтня в Тернополі нова поліція», також зображено емблему Національної поліції України.

бпп2

Відповідно до Закону України «Про Національну поліцію», поліція є політично нейтральною і у своїй діяльності є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань.В «Опорі» зазначили, що на жодних агітаційних матеріалах не було вказано вихідних даних, тобто не вказано відомості про замовника та установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб відповідальних за випуск.

Також аналогічні матеріали із Ігорем Вонсом було зафіксовано в газетах міста та області («Нова Тернопільська газета», «Газета номер один», «У кожен дім», «Свобода») які мають ознаки прихованої реклами, і суперечать ч.3 ст.9 Закону України «Про рекламу», яка говорить, що інформаційний чи редакційний матеріал, в якому привертається увага до конкретної особи та який формує або підтримує обізнаність та інтерес читачів щодо цієї особи, є рекламою і має бути вміщений під рубрикою «Реклама» чи «На правах реклами».

Зазначимо, що Ігоря Вонса було зареєстровано як кандидата на посаду міського голови Тернополя від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», згідно рішення Тернопільської міської виборчої комісії, ще 1 жовтня.