Головні новини Львова
Подобається

У Трускавці оштрафували проектувальника пішохідної зони

29/08/2014     Автор: admin
У Трускавці оштрафували проектувальника пішохідної зони

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області оштрафувала проектувальника проекту капітального ремонту вулиці Шевченка у м. Трускавець на суму 109,6 тис. грн.

Про це повідомила прес-служба ДАБІ у Львівській області.

В ході перевірки працівниками Інспекції виявлено, що робочий проект з улаштуванням пішохідної зони на вулиці Шевченка м.Трускавця змінює функціональне призначення об’єкта. А сукупність будівельних робіт, які передбачають зміну функціонального призначення  об’єкту та зміни його зовнішніх геометричних розмірів, відносяться вже до робіт з реконструкції, а не з капітального ремонту.

Також перетворення вулиці Шевченка на пішохідну здійснено без розроблення та затвердження детального плану території і не відповідає генплану міста Трускавця. Крім того, відсутні технічні умови на проектування робіт з водовідведення.

За вищевказані порушення містобудівного законодавства на проектувальника накладені штрафні санкції у розмірі 109,6 тис. грн. Також за адміністративне правопорушення оштрафований головний інженер проекту на суму 15,4 тис. грн.

Інспекція держархбудконтролю у Львівській області видала приписи про усунення порушень вимог законодавства та про зупинення виконання будівельних робіт.

 
Джерело: Варіанти