foto-001

У Трускавці в міській раді відбулася зустріч з демобілізованими воїнами АТО та членами їхніх родин. Міський голова Руслан Козир привітав захисників Вітчизни з Днем Державного Прапора України і Днем Незалежності, подякував їм за захист держави від російських агресорів, побажав їм міцного здоров’я та успіхів у житті.

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на відділ інформзабезпечення міськвиконкому.

Найгарячіше на зустрічі дискутувалося питання щодо забезпечення воїнів земельними ділянками. Громадський активіст Мирон Бучацький не на жарт пропонував воїнам захоплювати ділянки в лісгоспу, вирубувати дерева і будувати собі житло.

Міський голова пояснив, що питання виділення земельних ділянок воїнам АТО належить до компетенції сесії міської ради. Заяви воїнів розгляне постійна депутатська комісія 3 вересня. На її засідання Руслан Козир запросив усіх охочих.

Міський голова дав відповіді й на низку інших питань учасників АТО. Всі вони, підкреслив Руслан Козир, користуються правом безкоштовного проїзду в маршрутному транспорті. Місто пошукає земельну ділянку для будівництва ними гаражного кооперативу. Майбутній житловий будинок, який збирається зводити будівельний кооператив учасників АТО на вул. О. Довбуша, може мати 9 поверхів і в середньому 80 квартир. Члени кооперативу зможуть отримати цю земельну ділянку у власність після наступної сесії, яка має затвердити земельну документацію.

Учасник АТО Іван Прим’як поділився з колегами досвідом роботи учасників війни на Сході України з перевізниками в Дрогобичі, які не захотіли безкоштовно перевозити учасників бойових дій

«Двох таких шоферів витягли з автобуса і спитали де їхня совість. Після цього більше проблем з безкоштовними перевезеннями не існує», – сказав пан Іван.

На запитання учасників зустрічі також відповідали заступник міського голови Валентина Бодак, депутат обласної ради Петро Іванишин, начальник управління соціального захисту Віра Ільницька, начальник УМАЗ Оксана Плахтій та інші посадовці міської ради.

Від імені військовослужбовців депутат Дрогобицької районної ради, учасник АТО та голова ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО» Микола Кобільник подякував Руслану Козиру за його ініціативи, сприяння воїнам в реабілітації та оздоровленні.