Сьогодні близько 17:45 год. у центрі Харкова трапився вибух. Про це поінформувала начальник прес-служби прокуратури Харківської області Віта Дубовик.

"У центрі Харкова стався вибух. Туди виїхали рятувальники, міліція, СБУ, прокуратура",

– повідомила вона.

У соцмережах зазначають, що НП відбулася на теренах військового госпіталю, що на вулиці Культури. Проте міліціонери працюють також на вулицях Трінклера та Балакірєва.

Вибух було чутно в центрі міста – на Павловому Полі, Олексіївці та в районі Держпрому. На місце прибули пожежні та лікарі. Правоохоронці оточили територію, рух транспорту на вулиці перекрили.

Зі слів очевидців, вибухнула начебто трансформаторна будка поблизу військового шпиталю. На ній помітно сліди кіптяви. Перед дверима станції лежить шматок розпиляного дерева. Пожежі немає.

Радник глави МВС Антон Геращенко запевнив, що цей злочин буде розкрито.

«Ситуація в місті під контролем. Якщо цей вибух був справою рук людини, що сьогодні ж з`ясують експерти, то можна оцінювати цей вибух як теракт спрямований на залякування і дестабілізацію жителів Харкова, а також на створення знервованою обстановки у видужуючих солдатів і офіцерів»,– написав Геращенко у Facebook.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів