Кортеж колишнього глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна, порушуючи правила дорожнього руху, потрапив в аварію, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вони лежали бідненькі, як дрова”: Вантажівка на повній швидкості влетіла у зупинку з дітьми. Є загиблі. Деталі доводять до істерики

За інформацією журналістів, події відбулася на Рильському провулок.

«30 червня, центр Києва. Кортеж з двох позашляховиків повертає на Рильський провулок. А оскільки рух на ньому є одностороннім, кортеж колишнього глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна повернув на зустрічну смугу. Через кілька хвилин ми помітили, що один з двох автомобілів врізався в таксі», – підкреслюють вони.

У той же час журналісти звернули увагу на неординарн3 поведінку одного з охоронців Ложкіна.

 

«Водій і охоронець спочатку оглядають автомобіль і помітивши, що другий водій кудись телефонує – знімають номерні знаки з позашляховика. Весь час до приїзду поліції, а це було близько 30 хвилин, охоронець розмовляв з кимось по телефону», – підкреслюють вони.

Нагадаємо, за непідтвердженою інформацією, президент України Петро Порошенко звільнив свого позаштатного радника Бориса Ложкіна. Ім’я секретаря Національної інвестиційної ради відсутнє в списку нинішніх радників президента, однак є в списку звільнених за період з 7 червня 2014 по 25 квітня 2017 року.