На Бессарабській площі у ніч на 9 вересня сталася масова бійка і стрілянина.

Близько 4:30 побилися дві компанії молодих людей.

За попередньою інформацією, конфлікт почався біля Arena-City. Молоді люди билися і били пляшки. Після цього пролунав постріл. У одного з учасників конфлікту в руках був пістолет. Це втихомирило чоловіків.

Через кілька хвилин обидві компанії перейшли дорогу до Бессарабського ринку. Там знову почалася бійка.

З цього моменту бійка потрапила на відео. Один з учасників конфлікту відбивався рукояткою від пістолета. Через 7 хвилин до місця події прибула поліція. На даний момент про затриманих і постраждалих невідомо.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Нагадаємо, що раніше повідомлялося на Хрещатику в Києві між 2 компаніями виникла бійка. Унаслідок 22-річний чоловік отримав 3 ножових поранення у груди. Підозрюваних у бійці затримали, повідомили у відділі комунікації столичної поліції.

"У результаті бійки одного з учасників тричі вдарили ножем і забрали мобільний телефон. На момент приїзду поліцейських учасники конфлікту втекли. Під час огляду місця події правоохоронці виявили та вилучили 2 ножі та мобільний, схожий на телефон потерпілого. За показами та прикметами свідків, правоохоронці затримали 5 осіб і доставили їх до Печерського управління поліції. Усі вони – неповнолітні", – розповіли правоохоронці.