У середу, 1 липня, близько 10 невідомих захопили ресторан «Мафія», що на проспекті Шевченка, 7 у центрі Львова. Інцидент трапився приблизно о 14:00. Чоловіки увірвалися всередину, виставили за двері охорону ресторану та заблокували роботу. Повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на Zaxid.net

«Підійшов один від них, а решта заховалися за огорожу літнього майданчика. Я відкрив двері. А він мене штовхнув і каже: «Тихо, то свої». Решта швиденько «позалітали». Вони були одягнені в цивільну форму. Більше 10 людей. Усі молоді, спортсмени, такі квадратні», – зазначив охоронець приміщення від фірми «Аутпост» – Віктор.

 

Власниками підвального приміщення і 1 поверху, де знаходиться ресторан, є Ярослав Мізюк та Ірина Ільчишин, які теж прибули на місце.

«Тут була виставлена наша охорона «Аутпост». І в такий підступний спосіб силовим варіантом невідомі люди увірвалися всередину. Зараз двері заблоковані, замки змінені», – розповів один із власників приміщення Ярослав Мізюк.


Власники приміщення звинувачують директора ресторану «Мафія» Тетяну Яцину у рейдерському захопленні. Вона ж відмовляється від будь-яких коментарів та відвертає обличчя від камери.

 

Адвокат Іван Мотринець і Тетяна Яцина (відвертається від камери)

Обидві сторони конфлікту викликали на місце події слідчо-оперативну групу міліції.

«В такій ситуації щось пояснювати дуже важко. У нас є договір оренди, який був укладений у 2013 році, але тут дуже багато нюансів. Не зійшлися на ціновому визначенні оренди і виник конфлікт. Справа знаходиться суді. Я не знаю чому відбулося силове захоплення», – прокоментував ситуацію адвокат Іван Мотринець, який представляє інтереси директора ресторану «Мафія» Тетяни Яцини.

Зараз представники обох сторін конфлікту разом із міліцією чекають на юридичних працівників, які підвезуть документи. На дверях вивісили оголошення про те, що з технічних причин ресторан не працює.

 

 

 

1356795_1382603 1356795_1382604 Снимок