Кримінал
Подобається

У центрі Одеси неадекватний молодик жорстоко побив сім жінок, у тому числі і вагітну

11/08/2018     Автор: Катерина Гук
У центрі Одеси неадекватний молодик жорстоко побив сім жінок, у тому числі і вагітну

За попередніми даними, нападник був під впливом наркотичної речовини. Він ішов вулицями і бив усіх підряд жінок.

Сьогодні в центрі Одеси зловмисник побив сім жінок, в тому числі вагітну. 

Про це повідомила одна з потерпілих – експерт з нерухомості Оксана Садиченко. За її словами, напад на неї було скоєно вранці на перетині вулиць Рішельєвської та Малої Арнаутської. Зокрема, молодий чоловік вдарив її у сонячне сплетіння. 

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

«Відчула різкий біль в районі сонячного сплетіння, зігнулася і тільки потім зрозуміла, що це був чийсь удар. Присіла, закрила очі й почала кричати. До мене підбігли люди, і за мить я почула ще один жіночий крик», – розповіла Садиченко. 

За її словами, нападник – Размік Карапетян, 1993 року народження, який перебував, за попередніми даними, під впливом наркотичної речовини. Він йшов вулицями і бив усіх жінок. За словами Садиченко, зловмисник побив, крім неї, як мінімум шість жінок. Сталося це в межах одного житлового кварталу Приморського району.


«Це ті, кого я особисто бачила. Я ще добре відбулася, тому що десь у ста метрах від мене він вдарив дівчину з ліктя в обличчя, вона впала і – об бордюр мало не зламала руку. Тепер у неї гематоми під оком і на кисті. Вона була в сонячних окулярах, і добре, що окуляри не розрізали їй обличчя», – розповіла потерпіла.

У іншої потерпілої – зламаний ніс, також одна з потерпілих отримала удар ліктем в обличчя, і вагітну він ударив в обличчя. 

Затримали зловмисника кілька чоловіків (супутники деяких потерпілих і випадкові очевидці), які передали його поліцейським, які прибули за викликом. 

«Ми всі – хто на таксі, хто на приватній машині – поїхали писати заяву в поліцію… Зі мною пізніше зв'язалися і сказали, що потерпіла – у пологовому будинку, на збереженні», – розповіла Садиченко.

Вона зазначила, що потерпілих, очевидно, більше, оскільки, за деякими даними, зловмисник сьогодні встиг побити жінок на інших вулицях.

У регіональному головному управлінні Нацполіції факт надходження заяви від потерпілих підтвердили, зазначивши, що зараз встановлюються обставини події.