У Туреччині близько 7 тис. силовиків заблокували військову базу «Інджирлік», яка використовується ВПС США і Туреччини, через повідомлення про можливу спробу перевороту в сусідньому місті Адана, передає Корупція.Інфо

Доступ до бази був обмежений в 23:00 за київським часом, передає Hurriyet.

У той же час міністр Туреччини з європейських справ Омар Челік в Twitter повідомив, що на авіабазі сталася перевірка систем безпеки.За даними Haber Turk, базу заблокували через візит голови комітету начальників штабів США Джозефа Данфорда, який планує відвідати Туреччину 31 липня, в тому числі і війська США на базі «Інджирлік».

У Туреччині в ніч на 16 липня була зроблена спроба військового перевороту. Представники влади Туреччини заявили, що переворот не вдався. Внаслідок спроби перевороту загинули щонайменше 294 людини, більше півтисячі поранені.

Раніше затримали командувача турецькою військовою базою НАТО «Інджирлік» Бакіра Еркана Вана і головного військового радника президента Алі Язиджи за звинуваченнями в організації заколоту.

Також читайте головні факти щодо провалу військового перевороту в Туреччині. Громадське вело онлайн-трансляцію спроби військового перевороту в Туреччині.‡агрузка...