У Верховній Раді є 74 голоси за відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна. Про це в ефірі телеканалу "Україна" сказав народний депутат Олег Ляшко, передає Корупція.Інфо з посиланням на УНН.

"Ми вважаємо, що Генпрокурор Віктор Шокін відпустив Сергія Клюєва. Станом на сьогоднішній день у Верховній Раді є 74 голоси за відставку Шокіна", – повідомив О.Ляшко.


22 червня 2015 року ухвалою Печерського суду Києва задоволено заяву адвоката Андрія Федура про порушення кримінального провадження проти Генерального прокурора України Віктора Шокіна за протиправне втручання в діяльність захисника та навмисне невиконання рішення суду. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив журналіст Олександр Дубинський.

27 квітня 2015 року адвокат екс-заступника Генпрокурора Р.Кузьміна звернувся до Генпрокуратури з вимогою порушити кримінальне провадження проти Генпрокурора України В.Шокіна за скоєння ним низки службових злочинів, але прокурори відмовилися розслідувати дії свого керівника.
Така відмова була оскаржена адвокатом у суді.
Суд ухвалив рішення скаргу задовольнити і зобов’язав службових осіб Генпрокуратури внести відомості про кримінальне правопорушення до ЄРДР.
У випадку доведення провини В.Шокіна, пише журналіст, йому загрожує до 8 років ув’язнення. Мова йде про позбавлення волі за статтями 382 частина 6 (невиконання судового рішення), 397 ч.2 ККУ (Втручання в діяльність захисника чи представника особи).