Головні новини Львова
Подобається

У Винниках жорстоко побили волонтерів, які ініціювати виділення земельних ділянок учасникам АТО

10/11/2014     Автор: Яна Романська
У Винниках жорстоко побили волонтерів, які ініціювати виділення земельних ділянок учасникам АТО

У місті Винники, що біля Львова, зазнали нападу та жорстокого побиття активісти ІГО «Допомога армії України», які опікуються учасниками бойових дій на сході України та майданівцями.

«Під Львовом жорстоко побито наших волонтерів – активістів ІГО «Допомога армії України», які надають всебічну підтримку учасникам бойових дій на сході України та майданівцям. Як головна причина розглядається спроба волонтерів ініціювати виділення земельних ділянок учасникам АТО», – зазначив правозахисник, координатор «Допомоги армії України» Олексій Дегтяренко.

За словами активіста, жорстокий напад – це спроба «земельного криміналітету» відбити бажання у сімей загиблих та учасників бойових дій на Донбасі отримати клаптик вкрай дорогої землі у місті біля Львова.

Додамо, що сьогодні о 12.00 у львівському прес-клубі відбудеться прес-конференція жорстоко побитих у Винниках волонтерів, активістів ІГО «Допомога армії України» на тему «Представники земельного криміналітету Львівщини вчинили напад з жорстоким побиттям волонтерів за спроби ініціювати виділення земельних ділянок учасникам АТО, майданівцям та членам їх сімей».

 

Джерело: УкрІнформ