Сьогодні близько 20 активістів заблокували Винниківську міськраду. Протестувальники не впускають на робочі місця працівників мерії та журналістів місцевої комунальної газети «Винниківський вісник», редакція якої є у міській раді. Про це повідомила журналіст «Винниківського вісника» Христина Мамчур, передає Корупція Інфо

«Винниківська міська рада заблокована деякими місцевими активістами. Стоїться бочка, у якій щось палає. Йде дим, сморід. Нам перекрили вхід і не впускають на роботу усіх працівників міської ради та журналістів газети «Винниківський вісник», редакція якої є у міській раді»,- повідомила Христина Мамчур.

За її словами, активісти мають претензії до міської влади – депутатів, міського голови. Кажуть, що робота мерії виконується неналежним чином.

Христина Мамчур зазначила, що міський голова Винників, Сергій Уваров – на лікарняному. Працівники мерії вже звернулися у прокуратуру – викликали міліцію, поліцію.

На місці є працівники міліції, поліції, однак, за словами Христини Мамчур, вони наразі нічого вдіяти не можуть. «Вони проводять переговори з активістами, проте наразі результату немає», – розповіла журналістка.

З її слів, шини під Винниківською міськрадою з’явилися ще вчора, а вже сьогодні робота мерії фактично заблокована.

«У нас реєструються факти смерті, одруження, приходять люди за довідками – але робота повністю заблокована. Люди будуть страждати, тому що нема як видати будь-яку довідку», – прокоментувала журналіст.