У Лондоні зарізали зірку шоу "Британія шукає таланти" Симон Керр, жінку вбили в її власному будинку. Про це повідомляє Mirror.

Відомо, що 31-річна Симона Керр була медсестрою і співала в складі хору B Positive, куди входять люди з серпоподібноклітинною анемією або їх рідні. У 2015 році ця хвороба забрала життя її сина. Жінка прославилася, виступивши в фіналі останнього сезону британського шоу в цьому році.

Вона була знайдена з ножовим пораненням у себе вдома. В її вбивстві звинувачений і затриманий відразу ж після інциденту 40-річний Десмонд Сільва. У суботу, 18 серпня, Сільва постане перед судом. Ким він доводиться убитой і чому перебував у неї вдома, невідомо.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Як повідомляли раніше, в центрі Лондона в ДТП загинув особистий лікар королеви Великобританії Єлизавети II 67-річний Пітер Фішер, який їхав на велосипеді.

Про це йдеться в заяві Університетського коледжу лондонських лікарень Національної служби охорони здоров'я (University College London Hospitals NHS Foundation Trust) в Twitter.

"Ми всі глибоко шоковані і засмучені, дізнавшись, що доктор Пітер Фішер трагічно загинув в ДТП вчора. Пітер був директором з досліджень Королівської Лондонської лікарні комплексної медицини (RLHIM) Лондонського університету UCLH і особистим лікарем її Величності Королеви", – заявив директор Університетського коледжу лондонських лікарень, доктор Джилл Гаскін.