2

Корупція і беззаконня процвітає в органах прокуратури України.  Через це Олександр Балагура, доведений до відчаю житель Одеси,  вже на особистому прийомі погрожує прокурору Одеської області Говді прийти до його кабінету зі «арсеналом зброї» та пристрелити його, повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на uapress.info.

Переглянувши дане відео стає зрозуміло, що прості громадяни України вже не в силі більше терпіти прокурорську-міліцейську мафію, яка відкрито чинить тотальне беззаконня і готові вдаватися до жорстких та радикальних форм протесту проти цього до навіть вбивства найбільш одіозних їхніх представників.

Олександр Балагура, який потерпів від міліцейського бездіяльності, уже у відкриту погрожує розправитися з прокурором Одеської області Говдою, який всіляко гальмує провадження проти працівника МВС України.

Житель Одеси вже добився навіть відкриття кримінального провадження проти самого Говди за бездіяльність, а також проти генерального прокурора України Шокіна.


«Ви що, хочете дотягнути до того, що я прийду зі зброєю і нахєр вас тут всіх розстріляю, чи що?.. Я не погрожую, я інформую про те, до чого ви можете довести громадянина України… Прокурори як повії міняються, а кримінальне провадження як було так і залишається…», – в очі прокурору Одеської області сказав Олександр Балагура.


«Я по цій справі відбув близько 400 судових засідань, я добився відкриття 29 кримінальних проваджень за бездіяльність посадових осіб… Ви дочекаєтеся, коли в мене «поїде дах» і я прийду сюди з арсеналом зброї, розумієте?.. І я спробую залишитися живим для того, щоб постати перед судом присяжних і запевняю, що суд присяжних мене виправдає», – також почув такі слова головний прокурор Одеської області.