37-річна Меган Маркл нерідко порушує усталений королівський протокол – як по частині виходів в різних вбраннях, так і в тому, що стосується поведінки на публіці.
І якщо раніше принц Гаррі виступав чи не найбільш відданим захисником дружини, пояснюючи таке бунтарське поведінку її сильним характером, то, судячи з відео, яке з'явилося в мережі недавно, зараз він їм також дуже незадоволений.

Так, на ролику, який вже переглянули майже 3 мільйони разів, зафіксовано, як королівська родина спостерігає за парадом, влаштованому на честь дня народження королеви Єлизавети II, з балкона Букінгемського палацу, кілька тижнів тому.

У момент, коли все присутні вишикувалися для того, щоб привітати натовп людей внизу, а також для загального фото, герцогиня Сассекська повернулася спиною до публіки. На що відразу ж отримала різкий коментар чоловіка.

«Повернись», – невдоволено сказав він. Меган послухалася Гаррі, але через кілька секунд знову повернулася до нього.
«Дивись!» – сказав уже більш різко принц.

На відео видно, як ця ситуація засмутила Меган, і нам здається, що Гаррі дійсно повівся досить різко, так як герцогиня в мить розгубилася і здавалося, що її очі ось-ось наллються сльозами.

У будь-якому випадку, ці слова сильно відрізняються від того, що він говорив коханій на тому ж балконі рік тому. Тоді він був дуже турботливим і уважним по відношенню до новоспеченої дружини.