Знаменита українська актриса і фіналістка шоу «Танці з зірками» Ксенія Мішина зворушливо звернулася до українців, подякувавши за підтримку.

Так, знаменитість розповіла, що відчуває силу і енергію своїх шанувальників, які з кожним ефіром все більше і більше її підтримують і допомагають залишитися на проекті.

Про це Ксенія написала на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».

«Раніше я й гадки не мала, яку силу і енергію може нести глядацька віра і підтримка !!! Знаєте, чому артисти люблять сцену? Вона віддає і заряджає, а точніше, Ви – глядачі! Кожен артист мріє отримати енергію любові, схвалення і похвали за виконану працю! Дякую вам за це!!! Я вдячна всім і кожному, за кожне слово, повідомлення, смс! У фінал – тільки з Вами! Перемагати – тільки з Вами! Люблю! », – зворушливо написала Мішина.

У той же час в коментарях прихильники побажали артистці перемоги на проекті, а також написали, що в фінал несправедливо пройшла Вікторія Булітко.

«Ксенія ви з Женею кращі. Я з вами »,« Віримо в вашу перемогу »,« Часом «народна любов» так сліпа, як у випадку з Булітко, це жах »,« Бажаю в фіналі забрати кубок »,« Ви найпрекрасніша і талановита пара в цьому сезоні, ви вже переможці, ви перші і кубок буде Ваш »,« найкраща пара за всі сезони », – написали люди.