1_1_86__615x462

Як повідомили Depo.Харків у обласному представництві "Самопомочі",  23 вересня, партія провела збори в Харкові, під час яких офіційно затвердила кандидата в мери та списки кандидатів у депутати до Харківської обласної та міської рад, передає Корупція.Інфо.

Під час зборів до Харківської обласної ради "Самопомочі" було висунуто 47 кандидатів (очолила список до облради волонтер групи Help Army, лікар Вікторія Мілютіна). До Харківської міської ради було висунуто 70 кандидатів (очолив список екс-молодший науковий співробітник відділення ортопедичної артрології та ендопротезування Інституту патології хребта та суглобів ім. Сітенка АМН України, кандидат у мери Харкова Тарас Сітенко).На обласних зборах був присутній представник Харківської обласної територіальної виборчої комісії, однак на міському заході представники Харківської міської ТВК не було.

Голова Харківської обласної організації політичної партії "Об'єднання "Самопоміч", народний депутат України Роман Семенуха повідомив, що процедура висунення кандидатів була додержана повністю і відповідає чинному законодавству України.

Найближчими днями списки з кандидатами у депутати Харківської обласної та міської рад будуть подані на реєстрацію.