ха

Служба безпеки України спільно з поліцією затримали на хабарі заступницю голови адміністрації одного з районів Харкова.

Як повідомляє прес-центр СБ України, чиновниця систематично вимагала гроші за дозвільну документацію виконавчого комітету Харківської міської ради, передає Корупція Інфо

Зокрема, погодження відключення приміщення від мережі централізованого теплопостачання вона оцінила у 5000 гривень.

Співробітники Управління СБ України в Харківській області затримали здирницю на гарячому після одержання нею хабара.

Зловмисниці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Також СБ України спільно з військовою прокуратурою Харківського гарнізону сил АТО припинила протиправну діяльність злочинної групи, яку організував прикордонник.

Упродовж минулого року зловмисники систематично вимагали гроші з іноземців за легалізацію їхнього незаконного перебування на території України. Вони простачали підроблені дата-штампи до паспортів іноземних громадян, а також вносили недостовірні відомості в базу даних Держприкордонслужби щодо фактів перетину іноземцями кордону і термінів їхнього перебування на території держави. Вартість легалізації коливалася від 1,5 до 3,5 тисячі гривень за одного іноземця.

До складу групи входили: організатор – чинний інспектор відділу прикордонної служби «Харків-пасажирський», колишній військовослужбовець Харківського прикордонного загону та посередник – працівник Південної залізниці.

Правоохоронці затримали зловмисників під час одержання чергової частини неправомірної вигоди. У здирників вилучено 50 підроблених дата-штампів, печаток ДПС України та прикордонних органів іноземних країн, понад тисячу міграційних карток, 20 паспортів іноземних громадян та більше ніж 20 тисяч доларів США.

Організатору групи повідомлено про підозру за ч. 1 та 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Проти інших членів групи вирішують питання щодо оголошення про підозри за скоєння інших злочинів.