У жінки не було ліцензії на право здійснення торгівлі підакцизними товарами

Під час операції "Акциз-2 015" харківські податківці виявили факт незаконного зберігання контрабандних елітних лікеро-горілчаних виробів. Про це повідомили в прес-службі облуправління ДФС.

"40-річна бізнесвумен незаконно ввезла на територію Харківської області через митний кордон партію контрабандних алкогольних напоїв іноземного виробництва з метою їх подальшої реалізації. Однак у неї не було ліцензії на право здійснення торгівлі підакцизними товарами", – розповів в.о. начальника оперативного управління облуправління ДФС Сергій Марехін.

Крім цього, на пляшках не було належним чином розміщених марок акцизного податку встановленого зразка України.

"Під час проведення обшуків співробітники слідчо-оперативних підрозділів податкової міліції виявили та вилучили 175 пляшок елітних лікеро-горілчаних виробів на суму близько 87 500 гривень і 51 кілограм червоної ікри на суму близько 56 100 гривень", – зазначив Марехін.

Інформацію про дане правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого статтею 204 КК України. Зараз здійснюються заходи щодо встановлення повного кола осіб, причетних до протиправної діяльності, встановлюються канали постачання контрабандної продукції і місця їх реалізації.

 

Більше цікавих новин в мобільному додатку Корупція Інфо:   Android        

                                                                                                                         IOS