630_360_1460281245-9268

"Велика сімка" розгляне питання санкцій проти Росії, передає Корупція.Інфо.

В Японії відкривається саміт "великої сімки" (G7). Серед тем зустрічі фігурують світова економіка, інвестиційна політика, торгівля, криза з біженцями, зміна клімату, енергетика, боротьба з тероризмом, міжнародна політика і розвиток.

Лідери країн "групи семи" зокрема мають намір розглянути питання про посилення санкцій відносно Росії з виконанням мінських угод. Нинішній термін дії економічних санкцій щодо Росії закінчується в кінці липня 2016 року.

Особлива повістка на час візиту в Японію – у президента США Барака Обами. Крім участі у зустрічі "групи семи", 27 травня він планує відвідати японське місто Хіросіму, який нарівні з Нагасакі в кінці Другої світової війни піддався американському атомному бомбардуванню.

Обама стане першим чинним президентом США, який побуває у цьому місті після атомного бомбардування. Очікується, що американський президент виступить з промовою, після чого візьме участь у покладанні квітів до Кенотафи, на якому записані імена понад 250 тис. жертв атомних бомбардувань. Обама також відвідає Купол Гембаку – пам'ятник жертвам атомного бомбардування.

При цьому Білому домі вже заявляли, що візит Обами до Хіросіми не буде вибаченням за атомне бомбардування.